Onze Jeugd: Weerbaarheidstraining door CAW Roeselare

Dit schooljaar kon onze school enkele klassen inschrijven voor de weerbaarheidstrainingen ‘Rots en Water’, georganiseerd vanuit het CAW Roeselare. Als school kozen we om hiermee aan de slag te gaan met alle klassen van het derde jaar.

Tijdens deze drie uur durende training onder leiding van een ‘gediplomeerde’ trainer van het CAW, wordt de focus gelegd op het versterken van het zelfvertrouwen, zelfrespect en weerbaarheid. Via verschillende oefeningen in groep, leren de leerlingen de rots- en waterelementen te herkennen en deze te gebruiken in hun dagelijkse leven. Ook na de training gaan we als school verder aan de slag. Meerdere leerlingbegeleiders volgden namelijk een ‘Rots en Water’ opleiding waardoor we de leerlingen hierin verder kunnen begeleiden.