Onze Jeugd: Ladieslunch

We zijn een buitengewone school, geen wonder dus dat er heel wat buitengewone feiten te ontdekken zijn bij ons. Eén van deze uitzonderlijkheden is ongetwijfeld het feit dat op onze school slechts 8 meisjes les volgen… Het werd dan ook dringend tijd om eens een momentje in te lassen, gewoon meisjes onder elkaar! Dat moment stond 11 december op het programma met een supergezellige ladieslunch. Geen mannen of jongetjes in de buurt, 100% vrouwelijk! Een aangenaam aperitiefje zette de toon. De meisjes kletsten er direct op los. Er werden voorstellen gedaan om onze school vrouwvriendelijker te maken. De aanwezige juffen en onze nieuwe directeur luisterden en beloofden dringende zaken aan te pakken. De sneeuw zorgde ervoor dat de warme lunch niet werd geleverd, maar we deelden zusterlijk de boterhammen die we hadden en rondden af met een heerlijk dessertbuffet. Af en toe probeerde een brok testosteron binnen te gluren, maar we hielden stand en waren het er roerend over eens… zo’n ‘ladies only’ mag er nog dikwijls komen in het nieuwe jaar!